Lot 93
Neznámý Autor PÁROVÉ ALPSKÉ KRAJINY

Přelom 19. a 20. století
olej, plátno
71 x 86 cm (v x š)
sign. vpravo a vlevo dole: MZ

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
11 000 CZK
   |   458 EUR

Romantické alpské krajiny s azurově modrými jezery a drobnou figurální stafáží na loďkách či na cestě patří k velmi oblíbeným námětům. Úroveň zpracování svědčí o akademické zkušenosti a pojetí krajiny volnějším idealizovaným způsobem.