Lot 260
ORNITOLOGIE

18. století
polokožená vazba
29,5 x 21,5 x 4 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
4 500 CZK
   |   188 EUR

117 listů dekorativních mědirytin ptáků v jejich prostředí, číslovány 3-118, první z nich dvoulistová, značeny Benard. Jde o obrazovou součást mnohosvazkové Diderotovy encyklopedie z konce 18. st. Syté otisky provedeny na silnějším papíře, polokožená dobová zlacená vazba se 2 štítky. 29,5x21,5x4 cm. Výborný stav.