Lot 154
Václav Mejvald (1946) LÁSKA K PODKRKONOŠÍ

2009
olej, plátno
71 x 71 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Mejvald

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Dosažená cena
15 000 CZK
   |   625 EUR

Václav Mejvald studoval malbu soukromě a věnoval se především krajinomalbě. Opakovaně v jeho tvorbě nacházíme právě oblast Krkonoš.