Lot 235
Vladimír Komárek (1928 - 2002) DOMY

90. léta 20. století
linoryt, papír
Ve výřezu 31,5 x 43 cm (v x š)
sign. dole uprostřed: Komárek

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Vladimír Komárek se nesnažil svou tvorbou společnost šokovat. Tvořil pro citlivé, bezbranné a tiché lidi. Vladimír Komárek ilustroval na 125 knih, vytvořil přes 600 knižních značek a přes 200 grafických listů.