Lot 120
Josef Písecký (1878 - 1954) Z OSTROVA KRKU

1924
olej, plátno
100,5 x 120 cm (v x š)
sign. vlevo dole: "J. Písecký"

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   208 EUR

Dosažená cena
44 000 CZK
   |   1 833 EUR

Josef Písecký je v povědomí veřejnosti znám jako krajinář, který se věnoval především tématu moře. Při svém pobytu v Dubrovníku vytvořil mnoho krásných děl, která zaznamenávala tamní přírodu.