Lot 216
Vojtěch Sedláček (1892 - 1973) KONVOLUT LITOGRAFIÍ

1922
litografie, papír
sign. vlevo dole: V. Sedláček

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   21 EUR

Dosažená cena
2 500 CZK
   |   104 EUR

Vojtěch Sedláček byl český ilustrátor, grafik a malíř zejména krajiny východních Čech. Předložené krajiny vyobrazují především venkov. Vedle malby byl také uznávaným ilustrátorem, zvláště pro jeho práci na knize "Rok na vsi" od bratří Mrštíků. Rozměry ve výřezu pasparty: 16 x 23 cm, 18 x 24 cm, 19 x 26 cm.