3 000 CZK
| 125 EUR
Lot 146
MOST NA ŘECE
1927
olej, karton
Ve výřezu 37 x 51 cm (v x š)
sign. vlevo dole: O. Bubeníček 1927
Vyvolávací cena
Dosažená cena
21 000 CZK
| 875 EUR
| 875 EUR
Krajina v typickém rukopisu Oty Bubeníčka, který se věnoval především krajinomalbě a kladl důraz na věrné zobrazování nálad a barev.