Lot 156
Karel Říhovský (1926 - 2016) ABSTRAKCE

1978
olej, karton, sololit
88,5 cm (v)
sign. vlevo dole: Říhovský 78

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Karel Říhovský byl malíř, grafik, loutkář, scénograf, věnoval se i typografii a plakátové tvorbě. Ilustroval také knihy pro děti.