1 000 CZK
| 43 EUR
Lot 236
LEŽÍCÍ BUVOL
19. století
Patinovaný bronz
4,5 cm (v)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 500 CZK
| 239 EUR
| 239 EUR
Bronzová soška ve formě ležícího buvola, cizelovaný bronz s dobrou patinou, Čína, 19.stol.