3 000 CZK
| 130 EUR
Lot 104
DOMKY
Počátek 20. století
Akvarel, tužka, karton
14,5 x 22,5 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
16 000 CZK
| 696 EUR
| 696 EUR
Těžiště Preissigovy tvorby se nachází v grafice, kterou studoval a rozvíjel za svého pobytu v Paříži a Spojených státech. Na trhu se ale objevují i jeho akvarelové a kvašové práce, kde mistrně pracuje s prolínáním barev.