Lot 93
KOBYLKA NA ZELÍ

1. polovina 20. století
polychromovaná slonovina
4,5 x 11,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
44 000 CZK
   |   1 760 EUR

Mistrně ručně vyřezávaná plastika kobylky na hlávce čínského zelí. Vyrobeno v Číně na počátku 20. století z polychromované slonoviny. Bez známek poškození