1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 363
VEČER NA POUTI
2. polovina 20. století
Olej, plátno
64 x 43 cm (v x š)
Vpravo dole "J. Husáriková"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
20 000 CZK
| 800 EUR
| 800 EUR
Vize a příběh z malířčina života v jasném barevném tónu s hutnou texturou.