2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 227
SOUBOR DESETI AKVARELŮ
40. léta 20. století
Akvarel, papír
19,5 x 17 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 500 CZK
| 100 EUR
| 100 EUR
Soubor 10 akvarelů ve velikostech od 19,5 x 17 do 27 x 36 cm. Autor, krajinář, Mařákův žák, za válečného pobytu v Norsku zachytil typickou krajinu s fjordy, rybářskými vesnicemi, loděmi.