500 CZK
| 20 EUR
Lot 360
SVATÝ PAVEL
20. století
Kombinovaná technika, papír
31,5 x 20 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Svatý pavel s knihou a mečem na černém pozadí s oděvem z perforovaného papíru a svatozáří z metalické drti.