2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 36
RENESANČNÍ ŽIDLE A KŘESLO
17. století
ořech, mosaz
112 x 42 x 35 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
26 000 CZK
| 1 040 EUR
| 1 040 EUR
Křeslo s koženým opěradlem a sedákem přichicené do masivní ořechové konstrukce hvězdivcovým mosazným ornamentem. Židle s drobnou florální intarzií a vyřezávaným opěradlem. Výborný stav.