1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 174
PORTRÉT MUŽE
19. století
Olej, plátno, překližka
32,5 x 24 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Portrét muže v obleku s motýlkem od neznámého autora.