Lot 159
Luděk Marold (1865 - 1898) PORTRÉT MUŽE

Konec 19. století
Tužka, akvarel, papír
34 x 26 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Dosažená cena
2 000 CZK
   |   80 EUR

Skica muže pravděpodobně na divadelním balkóně, na zadsí straně s přípisem "Koupeno od pí Zdeňky Maroldové, vdovy po zesnulém aut. v r. 1899 v Letenské ul. III. (na Malé Straně)".