2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 252
HOUBY
1. polovina 20. století
Olej, karton
35 x 52 cm (v x š)
Vlevo dole "Daněk - Sedláček"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
7 000 CZK
| 280 EUR
| 280 EUR
František Daněk-Sedláček se věnoval především krajinomalbě. Maloval s oblibou výhledy do kraje, lesní interiéry, průhledy lesem, potoční zákoutí, staré uličky a zámky, méně často i zátiší.