2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 240
CHALUPA NA VYSOČINĚ
1. polovina 20. století
Olej, karton
38 x 52 cm (v x š)
Vlevo dole "Fürst"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 500 CZK
| 340 EUR
| 340 EUR
Jindřich Fürst studoval u Julia Mařáka a pak i u Václava Brožíka. Věnoval se především krajinám, které mají svižný a úderný rukopis s rysy impresionismu a zejména světelné situace vyjadřují poměrně přesvědčivě.