3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 239
MĚSTSKÉ PANORAMA
1919
Olej, plátno
62 x 75 cm (v x š)
Vpravo dole "Malínský 19"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 500 CZK
| 220 EUR
| 220 EUR
Jaroslav Malínský se věnoval studiu umění již od svých 14 let. Po 1. světové válce byl přijat na AVU do mistrovské školy Vojtěcha Hynaise. Stal se i stipendistou Hlávkovy nadace.