3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 247
CIKÁNSKÁ NEVĚSTA
1929
Olej, plátno
62 x 38 cm (v x š)
Vlevo dole "O. Stritzko"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 000 CZK
| 120 EUR
| 120 EUR
Otto Stritzko byl českým malířem, grafikem a restaurátorem. Věnoval se i ilistrátorství a úpravě knih.