Lot 195
F. Bauer ZÁTIŠÍ S HROZNY

1. polovina 20. století
olej, plátno
32 x 47,5 cm (v x š)
sign. vpravo dole: F. Bauer

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   21 EUR

Zátiší s hrozny od dnes již pozapomenutého autora, které dovedně předládá realistické jemné zobrazení hroznů a expresivnější pastózní textury dřeva.