Lot 151
Václav Kozák (1889 - 1969) VYHLÍDKA NA MĚSTO

1924
olej, plátno
68 x 80 cm (v x š)
sign. vpravo dole: V. Kozak 24

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Václav Kozák byl krajinářem, který studoval u Ferdinanda Engelmülera. Krajiny nepopisoval dolovně, využíval často barevných ploch a skvrn.