Lot 87
VELKÉ ZRCADLO V BAROKNÍM STYLU

2. polovina 19. století
zlacené dřevo, zrcadlo
159 x 110 cm (v x š)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   125 EUR

Velké zlacené zrcadlo s bohatou řezbou s florálními motivy. Velmi dobrý stav.