Lot 183
Renzo Ferrari (1939) SURREALISTICKÁ ARCHITEKTURA

1974
olej, plátno
60,5 x 50 cm (v x š)
sign. vlevo dole: Ferrari 74

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Malba stále žijícího autora s příklonem ke kolorismu a surrealismu. Díla se z pevnějších kontur postupně rozvolňují a převládají abstrahující prvky.