Lot 97
STOLNÍ HODINY VE STYLU LUDVÍKA XVI.

2. polovina 19. století
zlacený bronz, bronz, alabastr, smalt
39 x 58 x 20 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Krbové francouzské hodiny s figurou ženy sedící vedle hodinového stroje s ciferníkem ze smaltu s římskými číslicemi. Dole centrálně kartuš s vloženým alabastrem. Velmi dobrý stav, stroj určen k seřízení hodinářem.