Lot 141
Eduard Demartini (1892 - 1961) SEDÍCÍ AKT

1. polovina 20. století
olej, plátno
41 x 31 cm (v x š)
sign. vpravo nahoře: ED

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   125 EUR

Eduard Demartini studoval u Vojtěcha Hynaise a zaměřoval se na figurální témata. Oblíbené jsou zejména portréty a akty.