Lot 153
Neznámý Autor ROMANTICKÁ KRAJINA S HORAMI

19. století
olej, plátno
55 x 69 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Romantická krajina s horským úbočím a chaloupkou u řeky. Na cestičce se nachází i figurální stafáž.