Lot 220
Bohdan Kopecký (1928 - 2010) RÁKOSÍ VE VODĚ

60. léta 20. století
kombinovaná technika, karton
Ve výřezu 23 x 29,5 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Drobný výřez krajiny zachycuje citlivost Bohdana Kopeckého vůči přírodě i barvocit, který rezonuje jeho tvorbou. Nebál se k navození atmosféry využívat ani ostřejších tónů, které krajinu výrazně prozáří.