Lot 145
Neznámý Autor POHLED NA RAŠELINIŠTĚ

19. století
olej, plátno
70,5 x 97 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   125 EUR

Romantický pohled na kopcovitou krajinu s cestičkou a figurální stafáží. Do popředí se dostává pohled na vodní hladinu v rašeliništi, kde trojice mužů kope rašelinu.