Lot 154
Josef Tomáš Blažek (1884 - 1962) POHLED NA KOSTEL SV. MIKULÁŠE

1932
olej, plátno
73 x 60 cm (v x š)
sign. vpravo dole: JT Blažek 1932

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Pohled na pražské střechy a ikonický barokní chrám sv. Mikuláše na Malé Straně. Josef Tomáš Blažek se věnoval především krajinomalbě. Studijní cesty podnikal po Německu, Holandsku, Anglii a do Paříže.