Lot 156
POHLED NA KOSTEL

20. století
olej, plátno
80 x 65 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Pohled na kostelík ve večerních červánkách. Malba je výsledkem svižné a zkušené štětcové práce a přesvědčivě vykresluje atmosféru.