2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 179
CESTA K DOMKŮM
1937
olej, plátno
42 x 62 cm (v x š)
sign. vlevo dole: Kristin 37
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 83 EUR
| 83 EUR
Vladimír Kristin studoval hru na klavír a varhany, později odešel do Vídně. Malba ho pohltila až někdy ve 20. letech, kdy ho zajímala civilistní témata, krajinářství a jeho rukopis se postupně více rozvolňoval.