Lot 131
Rosa da Tivoli (1655 - 1706) (následovník) PASÁČCI POD HRADEM

olej, plátno
73 x 94 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   167 EUR

Rosa da Tivoli byl německý barokní malíř, působící v Římě a okolí od roku 1677. Právě v Tivoli měl rozlehlou usedlost s početnými zvířecími obyvateli, aby je mohl malovat věrně v živých pózách.