Lot 07
MALOVANÁ LIDOVÁ SKŘÍŇ

2. polovina 19. století
malované dřevo, kování
186 x 167 x 70 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   125 EUR

Velká malovaní lidová skříň s modrým podkladem doplněná mramorováním a malovanými sloupy ověnčené florálním motivem. Skříni čelně dominují figurálnní galantní scény. Dobrý stav zachování, místy určené k restaurování.