Lot 182
Josef Kilián (1918 - 1999) OKOŘSKÉ LÁNY

1982
olej, plátno
76 x 111 cm (v x š)
sign. dole uprostřed: Kilian 82

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Josef Kilián byl malíř a kreslíř působící v Praze a zaměřoval se na krajinářství. Studoval Mistrovskou školu bytové kultury v Praze.