Lot 194
Ivan Šnobl (1951) U LESA

1978
olej, plátno
27 x 33 cm (v x š)
sign. vpravo dole: I. Šnobl 78

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   21 EUR

Ivan Šnobl je český akademický malíř vystavující v České republice i zahraničí, žák Karla Součka.