Lot 143
Josef Tomáš Blažek (1884 - 1962) LETNÍ NÁLADA

30. léta 20. století
olej, lepenka
47 x 52 cm (v x š)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Svěží námět alpské loučky s aktem je na trhu poměrně ojedinělým zástupcem tvorby Josefa Tomáše Blažka, ilustrátora, malíře a pedagoga. Pracoval například s Oldřichem Blažíčkem na výmalbě kostela sv. Mikuláše.