Lot 188
Neznámý Autor LAMENTACE

19. století
olej, plátno
26 x 20,5 cm (v x š)
vlevo dole nečitelně

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dramatický námět ženy s mrtvou dívkou v náručí a opodál stojícím starcem. V pozadí hoří dům.