1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 184
KRAJINA STŘEDOMOŘÍ
2. polovina 19. století
olej, plátno
67 x 54 cm (v x š)
sign. vlevo dole: K. Schwartz
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 000 CZK
| 125 EUR
| 125 EUR
Díla tohoto zapomenutého autora se objevují v aukcího poměrně sporadicky, téměř vždy se ale jedná o věrné krajinné záběry z prostředí Středozemního moře nebo Předního východu.