Lot 136
Neznámý Autor KRAJINA S CESTOU

19. století
olej, plátno
72 x 94 cm (v x š)
nesignováno

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   125 EUR

Jedná se o kopii starého holandského mistra. Záznam vřesovištní krajiny s ohradami, figurální stafáží a cestou pod dramaticky oblačným nebem.