Lot 96
KONZOLOVÉ HODINY V ROKOKOVÉM STYLU

2. polovina 19. století
ořech, zlacený bronz, sklo, smalt
60 x 26 cm (v x š)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   125 EUR

Bohatě zdobené konzolové hodiny tvoří bedna z ořechového dřeva s montáží rokokových ornamentů ze zlaceného dřeva. Ciferník s ocelovými ručičkami a arabskými číslicemi. Restaurováno.