4 000 CZK
| 167 EUR
Lot 122
KUCHYŇSKÉ ZÁTIŠÍ
Přelom 17. a 18. století
olej, plátno
76,5 x 111,5 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
17 000 CZK
| 708 EUR
| 708 EUR
Atraktvní velkoformátové zátiší s melounem, hrozny, broskvemi a dalšími druhy ovoce. Kolorit je redukovaný do tlumenějšího a konzervativnějšího rázu.