Lot 138
Fritz Pontini (1874 - 1912) JARNÍ TÁNÍ

1912
olej, plátno
76 x 100 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Fritz Pontini 12

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

Fritz Pontini byl malířem a grafikem. Pocházel ze zámožné rodiny hoteliérů a ceněny jsou jeho záznamy z oblasti Chebska. Ukončil život předčasně sebevraždou.