Lot 204
Ladislav Klusáček (1953) VEČEŘE

2010
akryl, plátno
100,5 x 100,5 cm (v x š)
sign. vlevo nahoře: L. Klusáček 10

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   83 EUR

U Ladislava Klusáčka nacházíme často důmyslné propojení jasných barev a výrazného kontrastu. Centrem jeho motivů jsou lidé, společnost a zvířata, často v lehce komických situacích.