Lot 29
BAROKNÍ SKŘÍŇ

1. polovina 18. století
ořech, mosaz
200 x 194,5 x 72,5 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   208 EUR

Velká barokní skříň s ořechovou geometrizující intarzií na bohaté kresbě dřeva doplněna o mosazné kování. Výborný stav.