Lot 111
Ludmila Kleinmondová (1870 - ????) ZÁTIŠÍ S OVOCEM

Přelom 19. a 20. století
olej, plátno
24,5 x 28,5 cm (v x š)
sign. vpravo dole: L. Kleinmondová

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
8 000 CZK
   |   333 EUR

Narodila se v Praze roku 1870. Studovala UMPRUM u prof. Schikanedera. Byla manželkou malíře prof. Janovského. Malovala květiny, květinová zátiší, ovoce a miniatury.