60 000 CZK
| 2 500 EUR
Lot 310
STŘÍBRNÝ JÍDELNÍ SERVIS
30. léta 20. století
stříbro
8.1 kg
Vyvolávací cena
Dosažená cena
75 000 CZK
| 3 125 EUR
| 3 125 EUR
Kompletní rozsáhlý jídelní servis co do počtu kusů je uložený ve dvou truhličkách uvnitř potažených žlutým sametem. Jedná se o dvanáctidílný servis s calkovou vahou přes 8 kilogramů s elegantním jednoduchým designem s prvky zlacení na lžičkách. Servis zahrnuje dvě slánky s broušeným sklem. Puncováno