Lot 175
Vilma Vrbová-Kotrbová (1905 - 1993) SNOVÁ KRAJINA

1976
olej, plátno
57 x 77 cm (v x š)
sign. vpravo nahoře: Vilma Vrbová 76

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
10 000 CZK
   |   417 EUR

Vilma Vrbová-Kotrbová se věnovala malování, grafice a ilustrování knih a hledala východiska, jak se s tématy vyrovnávat žensky a citově. Těžištěm tvorby jsou portréty, ale předložená citově zabarvená krajina k němu tvoří zajímavý doplňující celek.