Lot 148
BOHUMIL STANISLAV URBAN (1903 - 1997) KYTICE VE VÁZE

1960
olej, plátno
69,5 x 49,5 cm (v x š)
sign. vlevo dole: B.J. Urban

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
4 000 CZK
   |   167 EUR

Bohumil Stanislav Urban byl malířem a spisovatelem a studoval na UMPRUM a AVU u Profesora Obrovského, Krattnera a Thieleho. Maloval krajiny, zátiší i portréty.